دانشگاه جامع علمی کاربردی

استان خراسان رضوی

مرکز آموزش عالی مقصود

رویداد شتاب فن آوریهای نوین در حوزه تولید چینی استخوانی

اعضای کمیته داوران رویداد شتاب:

  1. دکتر بیژن افتخاری یکتا

هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

 

 


 

2.دکتر حمیدرضا رضائی

هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشکده مهندسی مواد و متالورژی

 

 


 

3.دکتر مهران غفاری

پژوهشگاه مواد و انرژی

 

 


 

4.مهندس محمود سالاریه

هیئت مدیره انجمن سرامیک ایران

 

 


 

5.دکتر علی آراسته نوده

هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، گروه مهندسی شیمی

 

شروع دریافت ایده
15 آبان
کارگاه Idea show No.1
22 آبان
کارگاه Idea show No.2
29 آبان
شروع فرایند داوری
11 آذر ماه
مهلت ارسال ایده به دبیرخانه
15 آذر ماه
معرفی ایده های برتر و تشکیل تیمهای صاحبان ایده
4 دی
تاریخ برگزاری
12 دی

کارگاه رویداد

جهت ورود به کارگاه Idea show، از لینک زیر استفاده کنید و پس از ورود به سایت با کاربری میهمان و درج نام کاربری در کارگاه شرکت نمایید.

 

https://www.skyro

om.online/ch/maghsouduni/startup

 


 

پس از ارسال فرم ایده به پست الکترونیک درج شده، در صورت عدم دریافت ایمیل تاییده دریافت از طریق تلفن اعلام شده با دبیرخانه استارتاپ در ارتباط باشید

مقدمه :

مرکز نوآوری مرکز علمی و کاربردی مجتمع تولیدی چینی مقصود در راستای توسعه ارتباط دانشگاه‌ها و مراکز نوآور با جامعه و صنعت با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری و انجمن سرامیک ایران با پشتیبانی مالی شرکت چینی استخوانی سارگل شرق اقدام به برگزاری رویدادی با عنوان ” رویداد شتاب فن آوریهای نوین در حوزه تولید چینی استخوانی ” همزمان با هفته پژوهش نموده است. مرکز نوآوری قصد دارد در راستای تقویت ارتباط با بخش­های مختلف جامعه و صنعت و در راستای بهره گیری از ظرفیت فرهیختگان جامعه در ارائه ایده‌ها و راهکارهای نو و برقراری ارتباط موثر میان مراکز علمی و ایده پردازان و جامعه، همزمان با برگزاری هفته پژوهش و فناوری سال 1400 اقدام به برگزاری رویداد شتاب فن آوریهای نوین در حوزه تولید چینی استخوانی نماید. ایده‌های نوین و برگزیده در این رویداد می­تواند در جهت بهبود همکاری بین این مرکز علمی و مراکز اجرایی موثر واقع شده و ایده های برتر بنا به فراخور امکانات و زیرساخت‌های موجود، در دستور کار گروه کارخانجات مقصود در جهت اجرایی شدن قرار خواهند گرفت.

مراحل رویداد :

ابتدا شرکت‌کنندگان محترم خلاصه ایده خود را در این فرم وارد می‌نمایند. پس از بررسی و داوری اولیه، از ایده‌‌های منتخب جهت شرکت در رویداد دعوت بعمل خواهد آمد. در روز برگزاری رویداد، ایده‌­ها با حضور علاقه مندان و ایده پردازان تکمیل و توسط هیات داوران مورد ارزیابی قرار می­گیرد. در نهایت از ایده‌­های برتر تقدیر بعمل آمده و تا حد امکان برای اجرایی‌سازی این ایده ها برنامه‌ریزی خواهد گردید.

ایده های برتر می توانند در مرکز نوآوری مرکز علمی و کاربردی مجتمع تولیدی چینی مقصود هسته های فناور سرامیک مورد حمایت تشکیل داده و طرح خلاقانه خود را از ایده به محصول تبدیل کنند.

 

 

نحوه ارسال فرم:

افراد حقیقی و حقوقی: پس از شرکت در کارگاههای برگزار شده، در ابتدا با طرح عنوان ایده و مشخص نمودن محور ایده مورد نظر و بیان چکیده ای از ایده، با مراجعه به سایت مرکز علمی و کاربردی مجتمع تولیدی چینی مقصود ( www.maghsouduniversity.ir   ) فرم را در قالب فایل PDF از طریق پست الکترونیک اعلام شده به دبیرخانه رویداد شتاب در فن آوریهای نوین در حوزه تولید چینی استخوانی ارسال کنند.

 

تلفن تماس دبیرخانه: 35151222 -051

 

پست الکترونیک: startup@maghsouduniversity.ir  

 

لینک اطلاع رسانی رویداد شتاب:                 

https://chat.whatsapp.com/LorwWPImsKCAPepVzrb1qD

 

لینک سامانه skyroom جهت حضور در کلاسها:

https://www.skyroom.online/ch/maghsouduni/startup

 

جهت حضور در کارگاه از گزینه مهمان و بادرج نام و نام خانوادگی استفاده کنید

نحوه اعلام نتیجه:

پس از تکمیل فرم ایده توسط افراد حقیقی و حقوقی، کد ثبت ایده بر روی ایمیل اعلام شده در فرم ارسال خواهد شد و نتایج داروی ایده ها براساس کد بر روی سایت رویداد و ایمیل ارسالی اعلام خواهد شد.

در روز برگزاری کارگاه حضوری، صاحبان ایده با معرفی به یکدیگر در قالب تیم قرار می گیرند و فرایند رشد ایده زیر نظر مربیان در کارگاههای بوم، مالی و ارائه ایده آغاز می گردد.

حامیان استارت آپ